Bára Holubovská

Představuji Vám modelku Barboru Holubovskou, se kterou jsme měli možnost fotit již podruhé, tentokrát venku v Královském letohrádku. Focení bylo hlavně pro fotografa Honzu Krahulce, ale Bára souhlasila, že nafotí i některé mé doplňky.

DSC_4633

 

Make-up jsem zvolila se třpytkami a účes vyčesaný, aby ladil k šatům a stylu fotek.

DSC_5387 DSC_5391

 

Bára je skvělá, profesionální modelka, která “hází” jednu pózu za druhou a na všech fotkách vypadá naprosto úžasně. Sama o sobě říká, že když fotí, stane se z ní herečka a snaží se vžít do role podle představ fotografa. Největší problém při focení s Bárou je potom výběr fotek. Skončíte totiž se stovkami úžasných fotek a nejraději byste publikovali všechny:) Je pravda, že nejlépe jí jdou pózy, kde se tváří hodně přísně a vážně:)

DSC_5202 DSC_4974 DSC_4677 DSC_4667

 

Bára se ale umí i usmát a celkově je to moc milá a chytrá holka.

DSC_5453 

A není to jen modelka, ale i skvělá kuchařka! Podívejte se na její blog http://cookingwithstylebyb.blogspot.cz/, kde najdete spoustu dobrých receptů, nebo jí můžete sledovat přímo na facebooku – http://www.facebook.com/pages/Cooking-with-style/455405254556387

Doplňky, které pro mě Bára nafotila jsou čelenka Lady, náramek Hello Sailor, Sailor’s Knot a Neonové potěšení a sada Green Splash. Koláže z focení naleznete v sekci doplňky. Zakoupit můžete napsáním zprávy zde, na facebooku nebo přes obchod na Fleru!

Všechny fotky nafotil fotograf Jan Krahulec, na jeho práci se můžete podívat na stránkách www.jankrahulec.cz

Profil na Google+

 

Bára Holubovská
Ohodnoťte příspěvek!

0 comments

Napsat komentář