Goody Bag z Cult Beauty

Znáte Cult Beauty? Je to internetový obchod s kosmetikou a parfémy z Británie. Nedávno jsem potřebovala dokoupit další nezbytnosti do svého kitu, a protože v tomto obchodě měli i akci, kdy k objednávce dostanete spoustu dalších kosmetických miniatur (a některé produkty i v plné velikosti), objednala jsem je z cultbeauty.co.uk a asi o týden později dorazil balíček s celou řadou dalších produktů!

Jak vidíte na fotce, produktů je celkem dost, na některé Vám sem napíšu svou zkušenost s nimi. Akce „goody bag“ je na serveru cca 4x za rok a taška se Vám automaticky přidá od košíku po zadání objednávky nad 150£ (aktuálně zvýšeno na 180£). O taštičky je tradičně velký zájem a tak jsou rozebrané docela rychle. Když se ale přihlásíte k odebírání newsletteru, budete o akci vědět mezi prvními.

Aktuálně probíhá další akce s goody bag s názvem „The best of 2019“ a jak název napovídá, najdete zde nejzajímavější produkty roku 2019:) Pokud chcete vidět i konkrétní produkty, které v taštičce obdržíte, stačí se podívat na jejich stránky, kde jsou produkty popsány a najdete tam i gramáž. Tak určitě neváhejte!

Rate this post