Jarmark Ona Dnes 2013

19.10.2013 proběhl již 9. ročník akce Jarmark Ona Dnes. Je to velký bazar s oblečením, botami, šperky a dalšími věcmi ze skříní čtenářek Ona Dnes. Mimo nákupu oblečení probíhá na místě i dražba oblečení různých českých celebrit a výtěžek z celé akce jde na dobrou věc, tentokrát se vybrané peníze věnovaly prarodičům pěstounům na vzdělání jejich vnučky.

Protože jsem se zúčastnila již 8. ročníku jako nakupující, řekla jsem si, že na 9. ročník provětrám svou skříň a zkusím prodat pár věcí, abych mohla nakupovat nové kousky;)

Registrace prodávajících u stanu probíhala za velmi časných ranních hodin (6:30 – 7:30), v mrazivém počasí a v mírném zmatku. Fronta před stanem byla opravdu obrovská.

image-3image

Poté co nás hostesky ujistily, že opravdu stojíme ve frontě registrovaných prodávajících a na správné straně (fronty byly rozděleny dle jména) jsme se po 40 mrazivých minutách dostali k registračnímu pultíku. Vevnitř už bylo o poznání tepleji. Sestavili jsme stojany s oblečením a vyložili své kousky na stoly.

image-2

Ve stanech bylo čím dál tepleji a také více lidí. Podle reportáže Ona Dnes přišlo kolem 10 000 účastníků. Prodávacích stolů bylo 620, někteří měli své zboží i na dekách hned u vchodu, výběr byl tedy obrovský:)

image-1

Bohužel jsem si sama nestihla nic koupit, ale přispěla jsem na dobrou věc alespoň prostřednictvím Starbucks, ranní káva s muffinem byla opravdu výborná:) Jarmark skončil a já jsem se konečně dostala domů. Den to byl náročný a nezvládla bych ho bez vydatné pomoci Fotografa Jana Krahulce, kterému tímto děkuji za fotky i za pomoc:)

Profil na Google+

Rate this post

0 comments

Napsat komentář