Křest knihy „S hlavou v oblacích“ Kateřiny Petrusové

Líčila jsem slavnou spisovatelku! 🙂

Ve středu 6.11. jsem měla možnost zúčastnit se mého prvního křestu knihy. Jednalo se o titul „S hlavou v oblacích/pejru“ a autorkou je Kateřina Petrusová, kterou mám to štěstí znát i osobně. Křest se konal v prostorách literární kavárny Academia za přítomnosti dvou kmoter – Evy Krejčířové a Kristýny Kociánové. Evu můžete znát z právě běžícího pořadu Star Dance, kde tančí s Ondrou Brzobohatým (a já jím držím palce ať vydrží co nejdéle :)). Kristýna Kociánová je herečka asi nejvíce známá ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě jako sestřičku Mirku Kovaříkovou.Večer moderovala Hana Koutná.

Už ráno v Metru byl na zadním přebalu velký obrázek Katčiny knihy, takže den začal slibně:) Odpoledne dorazila Katka k nám, abych ji mohla nalíčit a pak jsme vyrazily do kavárny:)

Křest byl velmi příjemný zážitek, Hanka vyzpovídala nejen autorku, ale i kmotry knihy. Po symbolickém zalití knihy šampaňským se kolem stolečku ihned utvořila fronta na podpisy. I já mám svůj výtisk s věnováním a už je i rozečtený, jsem docela zvědavá jak příběh dopadne 🙂 a kdyby jste se ptali na žánr tak je to „vtipná romance“. Autorce Katce přeji ať se její knížka prodává a čtenářům se líbí a snad si křest zopakujeme zase u nějaké další knihy;).

Katku můžete sledovat na facebooku nebo na jejích oficiálních webových stránkách www.katerinapetrusova.cz kde najdete i další fotky!

Fotky jsou focené mobilním telefonem, nejsou tedy příliš kvalitní. Autorkou fotografií jsem já a bratr Katky – Pepa Pavlas, kterému děkuji za poskytnutí:)

5/5 - (4 votes)

Profil na Google+

0 comments

Napsat komentář