Svatební líčení Praha

Nabídka svatebního líčení

Blíží se váš svatební den? Nabízím svatební líčení pro Vás i Vaše svatební hosty. Líčení na svatbu si můžete sjednat přímo u vás doma, případně v místě konání svatby (po centru Prahy bez příplatku)!

Nabízím také úpravu vlasů. Vyčesání do drdolů, zaplétání, příp.žehlení či kulmování, v ceně započten i použitý materiál (ukázky typů účesů naleznete v sekci účesy, případně na mém Facebookovém nebo instagramovém profilu).

V případě zájmu mohu dojet i za Vámi! Mimo centrum Prahy je třeba započítat 6 Kč za ujetý kilometr.

 

Líčení a účes včetně zkoušky (vlasy po ramena) 2 700 Kč
Líčení a účes včetně zkoušky (vlasy pod ramena, případně práce s příčesky) 2 900 Kč
Líčení včetně zkoušky 1 700 Kč
Umělé řasy včetně aplikace 100 Kč
Líčení svatebních hostů 600 Kč

Jak to všechno probíhá?

  1.  Jakmile znáte termín svatby, kontaktujte mne a domluvíme se na termínu a místu zkoušky. Není problém přijet na zkoušku za Vámi domů.
  2.  Najděte si obrázky líčení a účesů, které se Vám líbí a ty mi pošlete mailem, abych si udělala představu o Vašem stylu.
  3.  Spolu s obrázky líčení a účesů mi prosím zašlete i fotografii svatebních šatů, kytice, případně doplňků a závoje, pokud už máte vše vybrané.
  4.  Na zkoušku si vyhraďte cca 2 – 3 hodiny a vezměte si na sebe bílou halenku, abyste viděla, jak líčení bude vypadat s bílými šaty.
  5.  Na zkoušce můžeme vyzkoušet více stylů líčení i účesů, záleží především na Vás, co budete chtít vyzkoušet.
  6.  Nezapomeňte si s sebou vzít na zkoušku vlasové doplňky a případně závoj, abychom vyzkoušely, jak bude pasovat do účesu.
  7.  Zkouška se platí na místě v den zkoušky a to v hotovosti (900 Kč líčení, 400 – 500 Kč účes).
  8.  V den svatby poté přijedu na Vámi určené místo, kde zopakujeme líčení a účes, na kterém jsme se domluvily na zkoušce.
  9.  Na líčení a česání v den svatby si prosím vyhraďte místnost, kterou budete mít jen pro sebe a nebudou Vás rozptylovat svatební hosté. Je velmi důležité, abyste se cítila v klidu a v pohodě a nemusela odbíhat řešit poslední přípravy. Tento den patří Vám, proto si jej užijte a poslední úkoly v den svatby rozdělte mezi svatební hosty.
  10.  Platba opět probíhá na místě v hotovosti (900 Kč líčení, 500 – 600 Kč účes).

Kontaktujte mě:

Telefon: +420 774 245 636

E-mail: vizazistka@petraholikova.cz

Kontaktní formulář:

Profil na Google+