Masky Glam Glow – recenze

Znáte masky Glam Glow? Známá Hollywoodská značka vyrábí masky, které filmové hvězdy milují. Je proslulá svým okamžitým efektem a složením, které kombinuje to nejlepší z přírody s nejnovějšími technologiemi.

      

Toto alespoň hlásá popis produktů značky. Vyzkoušela jsem malé balení masek YouthMud a ThirstyMud a musím říct, že jsem ráda, že jsem si koupila jen malé balení.

Maska YouthMud je bahenní maska, která krásně voní. Měla by jemně exfoliovat (v masce jsou malé peelingové částečky) a vyhlazovat, zjemňovat, projasňovat a stahovat pleť. S tím posledním musím rozhodně souhlasit. Po použití masky jsem měla pleť velmi stáhnutou a suchou. Po chvilce mi dokonce zčervenala a musela jsem použít mou oblíbenou lecitinovou masku, aby se pleť opět zklidnila. Při aplikaci chvíli i na obličeji štípala. Přitom nemám pleť nijak citlivou, nemyslím si tedy, že je maska vhodná pro všechny typy pleti, jak píše výrobce.

Před a po
s maskou na obličeji

Druhá maska ThirstyMud je hydratační a má dodat okamžitou a hloubkovou hydrataci. Maska opět nádherně voní. Tato maska nijak neštípala, ani nestahovala, na obličeji není ani vidět. Po smytí masky jsem ale neměla pocit, že by pleť dostala nějakou extra dávku hydratace, vypadala prostě stejně jako předtím a ani pocitově se nic moc nezměnilo.

před a po
s maskou na obličeji

Za mě tedy opravdu zklamání a určitě masky nedoporučuji pro citlivější pleť!

5/5 - (1 vote)