Paletka očních stínů Natural Love

Jakou paletku očních stínů používám nejčastěji? Natural Love od značky Too Faced. Má krásné odstíny od světlých po tmavé barvy, růžové, béžové, hnědé a je hezky pigmentovaná.

V paletce naleznete 30 očních stínů v široké barevné škále. Finiš stínů je také různý – najdete zde matné stíny, saténový finiš nebo i trochu třpytivé barvy. Není problém vykouzlit s ní hezké jemné líčení pro nevěstu nebo tmavé líčení na večer. Díky kombinaci matných a saténových stínů také nemusíte sahat po dalších paletkách, aby jste doplnili třpytivější barvy matnými stíny.

Krásné jsou stíny Kittens nebo Satin Sheets, mají sice růžový a fialový nádech, na světle jsou ale spíš do zlatava nebo rose gold odstínu. Z tmavších odstínů jsou moc hezké Smokin nebo Night Fever. Většina tmavých stínů v sobě má maličké třpytivé částečky, které se na světle hezky odrážejí. Jediný stín se kterým se trochu hůře pracuje je zlatý Fairy Tale. Kvůli větším kouskům třpytek je třeba jej nanášet opatrněji nebo ideálně na bázi pro třpytky.

Rate this post