O mně

Vizážistka Petra Krahulcová Holíková

Narodila jsem se v roce 1985 ve Znojmě, od roku 2004 žiji v Praze.

Móda, make-up a styling patřil mezi mé záliby už od střední školy. K foto-makeupu jsem se dostala v roce 2010, kdy jsem začala spolupracovat s fotografem Janem Krahulcem. Od té doby se o make-up zajímám mnohem podrobněji a snažím se neustále zlepšovat svou techniku a zkoušet nové věci.

Hair-styling patři k celkové vizáži a přípravám ať už na focení nebo na společenské události, mohu tedy nabídnout i služby v této oblasti. Mezi mé oblíbené techniky patří především zaplétání vlasů.

Makeup kurz jsem absolvovala jak v Makeup Institute Prague tak i přímo u Ariany Bernard. Hair styling jsem se učila u Barbory Potužníkové a Martiny Jägr. Snažím se neustále zlepšovat svou techniku a sledovat světové trendy.

V mém makeup kitu naleznete značky M.A.C., Chanel, Makeup for Ever, MaqPro, Makeup Atelier Paris, Too Faced, Estee Lauder a některé další. Vždy si vybírám od každé značky ty nejlepší produkty.

Nabízím svatební líčení, večerní líčení a líčení na focení (foto makeup). Ukázky různých druhů líčení včetně účesů najdete v mém portfoliu.