Recenze řasenek

Rozhodla jsem se s vámi podělit o své zkušenosti s různými řasenkami, které používám a ukázat vám na fotografiích rozdíly mezi nimi. Na fotkách vždy vidíte řasy nenalíčené a nalíčené pro lepší srovnání. Hodnocení probíhá na škále 1-5 bodů, přičemž čím více bodů, tím lépe. Cena u produktu je uvedena hrubým průměrem cen, které jsem našla na internetu v lednu 2014. Pokud vychytáte akce, dají se některé řasenky pořídit vyloženě za pár korun. Vyplatí se i sledovat akce různých drogerií. Já například řasenky L’Oreal nakupuji v DM a někdy se tam dají sehnat i za polovinu ceny. Obrázky řasenek jsou stažené z internetu, zdroj je uveden pod obrázkem. Fotografie před a po jsou nafocené fotografem Janem Krahulcem, kterému tímto děkuji za spolupráci a trpělivost.

False lash wings – L’Oreal

krasaloreal falseloreal false2

Zdroj: krasa.cz

Popis prodejce: Díky této prodlužující řasence se vaše řasy rozvinou jako motýlí křídla. Její revoluční kartáček zvýrazní a prodlouží každou řasu k vnějšímu koutku. Řasenka False Lash Wings vám zajistí dokonale husté a dlouhé řasy bez žmolků. Inovativní kartáček pro precizní aplikaci a bezchybný výsledek.

Moje zkušenost: S kartáčkem se opravdu dobře pracuje, díky jeho zvednutému konci je snazší dostat se k řasám na okraji víčka. Řasenka nežmolkovatí a neslepuje řasy. Oči pěkně zvýrazní. Řasy mírně prodlouží, ale efektu umělých řas se nedočkáte. Stejně tak o zhuštění by se dalo polemizovat. Přesto si myslím, že řasenka stojí za vyzkoušení.

Hodnocení: 4 z 5

Koupila bych znovu: Ano

Cena: cca 350 Kč

Volumissime – L’Oreal

volumissime

loreal volumeloreal volume2

 

Zdroj: krasa.cz  

Popis prodejce: Řasenka pro intenzivní pohled vašich očí. Tato řasenka dodá vašim řasám 5x více objemu a obzvláště bohatost. Jedním tahem pomocí speciálního kartáčku a krémové formule dodá Volumissime x5 vašim řasám péči a výjimečný objem. Speciální kartáček s hustým vláknem umožňuje stejnoměrné nanášení, tj. vaše řasy se nelepí, ale jsou krásně oddělené. Řasenka, která dokonale vaše řasy zvýrazní, dodá jim plný vzhled a maximální prodloužení.

Moje zkušenost: Řasenka oči zvýrazní, ale 5x větší objem nečekejte. S kartáčkem se pracuje dobře, nedělá žmolky. Řasy neslepuje, maximální prodloužení však nedodá. Kartáček je klasický,štětinkový, přesto se řasenka nanáší rovnoměrně a nenabírá zbytečně moc barvy. Rychle zasychá a nedrolí se.

Hodnocení: 4 z 5

Koupila bych znovu: Ano

Cena: cca 250 Kč

Volume Million Lashes – L’Oreal

myntra-com

loreal millionloreal million2

 

  Zdroj: Myntra.com   

Popis prodejce: Řasenka Volume Million Lashes vytváří extra objem a řasy tak husté, jako by jich byly miliony! Speciální elastomerový aplikátor nové generace je vysoce ohebný a díky velmi hustým štětinkám nevynechá jedinou řasu. Zvětší její objem až 3x a bohatě ji obalí po celé její délce. Unikátní hrdlo řasenky je vyrobeno z ohebného materiálu a dokonale se přizpůsobí kartáčku. Odstraní přebytečné množství barvy tak, že na kartáčku zůstane jen tolik, kolik je opravdu potřeba a nezpůsobí tak žmolky.

Moje zkušenost: Řasenka patří mezi mé nejoblíbenější. Má perfektní silikonový kartáček, který řasy rozčeše, prodlouží a zvýrazní. Nenabírá zbytečně mnoho barvy a nežmolkuje. Protože zvýrazní každou řasu zvlášť, opravdu působí dojmem „milionů řas“. Pro mě vítěz mezi hodnocenými řasenkami.

Hodnocení: 5 z 5

Koupila bych znovu: Určitě ano

Cena: cca 300 Kč

One By One Volume Express – Maybelline

krasa3

maybellinemaybelline2

 

Zdroj: krasa.cz

Popis prodejce: Unikátní řasenka One by One se dostane ke všem řasám a dodá jim výrazný a viditelný objem. Bez žmolků! Nový ergonomický kartáček z elastomeru Lash Catcher má eliptický tvar a perfektně kopíruje obrys oka. Je velmi pružný díky měkkému, poddajnému materiálu, pročeše a oddělí řasy bez škubání nebo tahání. Je to kartáček s trojím efektem. Každou řasu zachytí, obarví a nakonec oddělí.

Moje zkušenost: Řasenka má podobný kartáček jako L’Oreal Volume Million Lashes – je gumový ohebný a dobře se s ním pracuje, přesto řasy neodděluje tak dobře jako ten od L’Oreal. Řasy neslepuje, nedělá žmolky a Zdroj: krasa.cz       zvýrazňuje. Určitě nezachytí a neobarví každou řasu zvlášť, ale výsledek je pěkný.

Hodnocení: 4 z 5

Koupila bych znovu: Ano

Cena: cca 180 Kč

Wonder Lash Festive – Oriflame

cz-oriflame-com

oriflameoriflame2

 

Zdroj: cz.oriflame.com 

Popis prodejce: Řasenka s revoluční technologií 3D pro úžasně dlouhé, pevné a husté řasy, které se neslepují. Navíc obsahuje palmové mléko pro vyživení řas.

Moje zkušenost: Další z mých oblíbených řasenek. Kartáček je gumový, ohebný a příjemný. Řasy jsou prodloužené, oddělené a vypadají moc hezky. Líbí se mi, že kartáček je na jedné půlce vyšší a na druhé naopak nižší – krásně se s ním tedy zvýrazní jak horní tak dolní řasy. Neslepuje a nedělá žmolky. Tato verze řasenky (tedy v červeném obalu) je vánoční verzí daného produktu (Wonderlash Festive). Normálně má řasenka černý obal, vlastnosti jsou naprosto totožné.

Hodnocení: 5 z 5

Koupila bych znovu: Ano

Cena: cca 130 Kč

Extra Super Lash – Rimmel

krasa4

rimmelrimmel2

 

Zdroj: krasa.cz 

Popis prodejce: Řasenka Extra Super Lash řasy prodlouží, zvýrazní a oddělí. Obsahuje hydrogel pro přilnavost a rychlé usychání barvy, vrstvením lze docílit od přirozeného po výrazný vzhled.

Moje zkušenost: Kartáček této řasenky je klasický štětinkový. Hůř se mi s ním pracovalo a oko jsem musela okolo očistit vatovými tyčinkami. Na druhou stranu výsledný efekt je překvapivě dobrý. Pokud ale budete řasenku vrstvit více, zaručeně vám slepí řasy. Hůře se malují spodní řasy.

Hodnocení: 3 z 5

Koupila bych znovu: Ne, kvůli kartáčku.

Cena: cca 100 Kč

BIG & Beautiful BOOM! – Astor

krasa5

astorastor2

 

Zdroj: krasa.cz 

Popis prodejce: Řasenka BIG & Beautiful BOOM! je vaší novou tajnou zbraní pro ohromující objem. Mega kartáček ve spolupráci s unikátní texturou perfektně zesílí vaše řasy jediným tahem! Dodává řasám až 10x větší objem.

Moje zkušenost: Řasenka má opravdu mega kartáček. Rozhodně není pro majitelky krátkých řas, i spodní řasy se s ní líčí hůře. Desetinásobný objem určitě nečekejte, ale řasy rozhodně zvýrazní a trochu prodlouží. Nedělá žmolky a kartáček i přes svou velikost nenabírá zbytečně mnoho barvy. Při více vrstvách trochu slepuje řasy.

Hodnocení: 3,5 z 5

Koupila bych znovu: Nejspíše ne, pro mě příliš velký kartáček.

Cena: cca 190 Kč

Doll Eye – NYX

nyxcosmetics com

nyxnyx2

 

Zdroj: nyxcosmetics.com

Popis prodejce: Nejlepší alternativa umělých řas. Vytvořte si krásné a dlouhé řasy mrkací panny. Obohacena o vitamín E, hypoalergenní.

Moje zkušenost: Řasy mrkací panny vám opravdu nevykouzlí, ale hezky řasy zvýrazní. Hůř se mi pracovalo s kartáčkem, který je uprostřed prohnutý a nenabírá tolik barvy, kolik bych chtěla. Spodní řasy se mi malovaly těžko. Kartáček je štětinkový. Jinak ale nežmolkuje, nedrolí se.

Hodnocení: 3,5 z 5

Koupila bych znovu: Nejspíše ne

Cena: 189 Kč

All Eyes On Me – Essence

en-paperblog-com

essenceessence2

Zdroj: en.paperblog.com

Popis prodejce: Řasenka all eyes on me nabízí vše, co tvé řasy potřebují! inovační kartáček a jedinečné složení řasenky dodá tvým řasám extra objem, dechberoucí délku a skvělý tvar. navíc řasy neslepuje ale krásně je oddělí! dostupné v trendy černé barvě.

Moje zkušenost: Tato řasenka je pro mě největším překvapením mezi hodnocenými řasenkami. Za cenu 52Kč jsem nečekala zázraky, ale namalované řasy vypadají opravdu pěkně. Řasy hezky prodlouží, objem není extra, jak slibuje výrobce, ale určitě jsou řasy lépe oddělené než u řasenky Extra Super Lash od Rimmel (100 Kč), která má velmi podobný kartáček. Kartáček byl pro mě opět nevýhodou. Stejně jako u Rimmel jsem i tady musela oči čistit vatovými tyčinkami. Řasenka nežmolkuje, neslepuje řasy, pokud vám nevadí horší práce s kartáčkem, je za svou cenu výborná.

Hodnocení: 4 z 5

Koupila bych znovu: Kvůli kartáčku ne.

Cena: 52 Kč

Srovnání jednotlivých řasenek:

srovnani

Žádná z testovaných řasenek mi nepřipadá vyloženě špatná. Osobně preferuji gumové kartáčky, se kterými se mi lépe pracuje. Řasenka od Rimmel a Essence má podle mě vyloženě špatné kartáčky, patří taky k nejlevnějším v hodnocených řasenkách. Na druhou stranu, pokud si dáte tu práci s očištěním očí po nanesení řasenek výsledný efekt je docela dobrý. Má oblíbená značka řasenek je L’Oreal. Řasenky jsou sice dražší, ale myslím, že nemůžete udělat chybu, ať už vyberete jakoukoliv. Malinko mě zklamala řasenka Volumissime, kde jsem čekala větší zvýraznění. Řasenka Volume MIllion Lashes má nejlepší kartáček, se kterým se pracuje velmi dobře. Mám ji již po nekolikáté a nikdy mě nezklamala. Stejně tak řasenka Wonder Lash je velmi příjemná a stojí o polovinu méně. V akcích Oriflame ji můžete získat i za 89 Kč.

Doufám, že má recenze vám pomohla při rozhodování o tom, jakou řasenku si pořídit a byla pro vás přínosná.

Pokud hledáte vizážistku v Praze na oslavu nebo ples, kontaktujte mě na vizazistka@petraholikova.cz nebo volejte na 774 245 636.

Sledujte mě také na Facebooku! http://www.facebook.com/VizazistkaPetraHolikova

4.9/5 - (17 votes)

0 comments

Napsat komentář